اپلیکیشن مدیریت پروژه آنلاین | ابزار دورکاری

اگر به دنبال این هستید که پروژه‌ های آنلاین خود را مدیریت کنید و بتوانید از یک ابزار دورکاری استفاده کنید تا پروژه‌ها را پیش ببرید، حتماً باید به سراغ اپلیکیشن مدیریت پروژه آنلاین بروید و کامل‌ترین را انتخاب کنید تا بتوانید تمامی جوانب را بسنجید. ما می‌ خواهیم در این مقاله چند مورد از بهترین‌ ها را در این زمینه به شما معرفی کنیم که شامل موارد زیر هستند.

منظور از اپلیکیشن مدیریت پروژه آنلاین چیست؟

اپلیکیشن مدیریت پروژه آنلاین یعنی نرم ‌افزاری که شما بتوانید از طریق آن تمامی جوانب مربوط به پروژه را برنامه‌ ریزی کنید و فرایندها را پیش ببرید.

مسئولیت‌ های پرسنل و همه افراد را به صورت دورکاری مشخص کنید. قابلیت‌ ها را از قبل تعیین کرده و بتوانید مدیریت پروژه را به بهترین شکل ممکن انجام دهید.

بهترین اپلیکیشن های مدیریت پروژه به صورت دورکاری

اگر به دنبال نرم افزار مدیریت پروژه دورکاری هستید و می‌ خواهید با بهترین اپلیکیشن مدیریت پروژه آنلاین آشنا شوید، ما دو مورد از بهترین‌ ها را به شما معرفی می‌ کنیم تا کارتان را سریع تر انجام دهید.

اپلیکیشن مدیریت پروژه آنلاین

میزیتو

میزیتو یکی از نرم‌افزار هایی است که می‌ توانید از طریق آن پروژه را به صورت دورکاری مدیریت کنید و فرایند کلی کار در آن قابل ترسیم است. وظایف هر کسی را می‌ توانید در آن مشخص نمایید. پشتیبانی از ساختار های مختلف توسط آن انجام می‌ شود و می‌توانید وضعیت اسناد مالی را خیلی خوب با آن مدیریت کنید. صورت جلسات پیشرفته در آن نمایش داده می‌ شود و هزاران آپشن دیگر که از طریق این نرم‌افزار قابل مدیریت و انجام است.

نرم‌افزار مپسان

از دیگر مواردی که می‌ توانیم به عنوان اپلیکیشن مدیریت پروژه آنلاین اشاره کنیم، نرم‌ افزار مپسان است که از سایت خود مپسان می‌ توانید آن را تهیه کنید.

ثبت و مشاهده اطلاعات پروژه در هر زمان و مکانی توسط این ابزار وجود دارد و یکی از بهترین ابزار های دورکاری به حساب می‌ آید. شما می‌ توانید وظایف پروژه را به دقت مشخص کنید. تصاویر و مستندات در آن جمع آوری شده و بارگذاری می‌ شوند و درصد پیشرفت ثبت می‌ گردد.

پیشرفت پروژه مورد تایید قرار می‌ گیرد و شما می‌ توانید شاهد گزارشات کارگاهی در این نرم‌افزار نیز باشید.

به طور کل امکانات کافی را برای مدیریت یک پروژه از لحاظ مالی و غیرمالی دارید. از طریق نرم‌افزار مدیریت پروژه مپسان انجام اقدامات مختلف برای شما راحت‌ تر می‌ شود و روی عملکرد پرسنل به اندازه کافی مدیریت دارید و می‌ توانید حضور پرسنل پروژه را خیلی خوب کنترل کنید. حقوق پرسنل با این نرم افزار  خیلی راحت محاسبه می‌ شود و سطح بهره‌ وری افزایش پیدا می‌ کند. در هر زمان و مکانی می‌ توانید به این نرم‌افزار دسترسی داشته باشید. مهمتر از همه اینکه فضای بسیار کاربر پسند و عالی دارد.

آیا بدون نرم‌افزار مدیریت پروژه نمی‌ توان کار را پیش برد؟

شاید این سوال در ذهن تان پیش بیاید که چرا باید به سراغ اپلیکیشن مدیریت پروژه آنلاین برویم. مگر ما خودمان نمی‌ توانیم شرایط کار را مدیریت کنیم؟ برای اینکه شما بتوانید در هر پروژه ‌ای به موفقیت ۱۰۰ درصدی یا موفقیت خیلی بالایی برسید، باید روی زمان، منابع و نتایج کار کاملاً احاطه داشته باشید و همه چیز را تحت کنترل بگیرید.

برای اینکه در این سه مورد به حالت تعادل برسید، قطعاً به یک نرم‌افزار نیاز دارید تا همه چیز با هوش کامپیوتری تحت کنترل بگیرد. از طرفی تا حد زیادی فشار کار از روی شما برداشته شود.

با وجود نرم‌افزار نه تنها می‌ توانید موفقیت خود را افزایش بدهید‌ بلکه سرعت کارتان هم خیلی بالاتر می‌ رود‌. دقت کار نیز از طریق نرم‌ افزار خیلی بالاتر است، زیرا همه چیز به صورت محاسبات ریاضی انجام می‌ شود و کاملاً اتوماتیک است. پس چه بهتر که به سراغ نرم‌ افزارها بروید و کارتان را کاملاً تخصصی پیش ببرید.

کلام آخر

با توضیحات ارائه شده در این مقاله متوجه شدید که بهترین اپلیکیشن مدیریت پروژه آنلاین چیست. شما از این طریق می‌ توانید مدیریت خوبی روی پروژه‌ های خود به صورت آنلاین داشته باشید و یک ابزار دورکاری عالی دارید تا بتوانید کار های خود را پیش ببرید؛ به این صورت که درصد خطا هم بسیار پایین است.

برای دسترسی به ویژگی های نرم افزار مدیریت پروژه فارسی می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

پیام بگذارید